Всесвітній день боротьби зі СНІДом
Щорічно 1 грудня у світі відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
Всесвітній День боротьби зі СНІДом вперше відзначили 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Тоді, на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн, прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу.
Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно у межах акції “16 днів проти насильства”. Головна мета — звернути увагу суспільства на цю проблему. Символ Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – червона стрічка, яка символізує пам’ять про людей, життя яких забрав СНІД. Також вона є символом боротьби із захворюванням і надії на те, що незабаром знайдуть ліки від “чуми XX століття”.
З метою інформування школярів про проблему ВІЛ/СНІДу, запобігання інфікування та виховання толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей класний керівник 7 класу Приткова К. В. поговоримо про захворювання, від якого у світі померло близько 40,4 мільйона людей. Класні керівники Полтавська О.В. та Тимошенко С.В. провели захід для учнів 10-11 класів «Ми – проти СНІДу! Ми – за життя!» На заході учні переглянули презентацію, з якої дізналися про історію виникнення СНІДу, способи зараження, ознайомилися з простими правилами безпеки, переглянули відео, пограли у вікторину «Я –проти СНІДу», брали участь у ситуативних вправах.
Нехай наші серця будуть сповнені любов’ю, співпереживанням до інших, тому що ми усі рівні! Ми бажаємо усім бути здоровими!